Liverpool slavio protiv Ahmedhodžićevog Sheffielda. Ubjedljiva pobjeda Fulhama

Anel Ahmedhodžić je odigrao čitav meč za ekipu Sheffielda, a tim je predvodio sa kapitenskom trakom oko ruke.

Večeras je igrano15. kolo engleske Premier lige koje je donijelo nekoliko zanimljivih susreta, a pobjede su upisali Liverpool, Fulham, Bournemotuh.

Redsi su na Bramall Laneu gostovali ekipi Sheffield Uniteda, a na kraju su slavili sa 2:0.

Prvi gol za Liverpool viđen je u prvom dijelu. On je djelo Nizozemca Virgila van Dijka iz 37. minute susreta nakon kornera Trenta Alexandera-Arnolda.

Konačan rezultat u šestoj minuti sudijske nadoknade postavio je Dominik Szoboszlai nakon asistencije Darwina Nuneza.

Fulham je na Crawen Cottageu ugostio ekipu Nottingham Foresta, a na kraju je slavio sa velikih 5:0.

Poveo je domaćin u 30. minuti preko Iwobija, a četiri minute kasnije Jimenez je uduplao prednost.

Meksikanac je drugi gol postigao u 54. minuti, a drugi gol je postigao i Iwobi u 74.

Konačan rezultat postavio je Tom Cairney u 86. minuti susreta.

Brighton je golovima Grossa i Hinshelwooda sa 2:1 bio bolji od Brentforda, dok je Bournemouth sa 0:2 bio bolji od Crystal Palacea. Golove postigli Marco Senesi (25’) i Moore (90’+1’).