Komentator iz Srbije tugovao zbog pobjede Hrvatske

Hrvatska se sinoć nakon spektakularne pobjede nad Nizozemskom plasirala u finale Lige nacija.

Nakon produžetaka u Rotterdamu Hrvatska je slavila s 4:2. Vodili su Nizozemci nakon prvog poluvremena golom Donyella Malena, no Andrej Kramarić i Mario Pašalić donijeli su preokret u drugom dijelu. Ipak, u 96. minuti Noa Lang odveo je utakmicu u produžetke.

Ondje je hrvatski junak bio Bruno Petković. Prvo je zabio fantastičan pogodak za novo hrvatsko vodstvo, a onda je izborio jedanaesterac iz kojeg je Luka Modrić potvrdio pobjedu i plasman u finale, gdje će protivnik Hrvatskoj biti bolji iz ogleda Španije i Italije.

Kao i nakon gotovo svake utakmice na Svjetskom prvenstvu u Kataru, neko je usporedio kako su utakmicu komentirali srpski i hrvatski komentatori, prenosi Index.

Baš kao i u svakom ranijem slučaju, kod srpskog se komentatora jasno čuje ushićenje kod svakog gola Nizozemaca, posebno onog u 96. minuti utakmice. S golovima Hrvatske to nije slučaj, njih je prokomentirao vrlo mirno i tiho. Poslušajte.