KO ČEKA DOČEKA Fudbaleri malenog San Marina proslavili su gol kao Novu godinu (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija San Marina najslabija je od svih fudbalskih selekcija svijeta, ali ponekad znaju pokvariti planove drugim selekcijama, koje igraju za plasman na neko veliko takmičenje.

Zvanično najgora selekcija svijeta nakratko je sinoć šokirala reprezentaciju Danske, prenosi N1.

Danci su poveli golom Hojlunda u 42. minuti, a to je bio i rezultat prvog poluvremena, ali je sredinom drugog dijela San Marino izjednačio lijepim golom Golinuccija, koji je nemalo zabrinuo Dance.

On je iskoristio odbijenu loptu nakon kornera da iz voleja pošalje loptu ka golu Caspera Schmeichela i privremeno izjednači na 1:1. A onda je uslijedilo neviđeno slavlje.

Gol Alessandra Golinuccija pogledajte OVDJE.

Ipak, samo nekoliko minuta nakon izjednačujućeg pogotka, Danska je ponovo povela, i to golom Poulsena u 70. minuti, te Danci za sada uspijevaju držati korak sa Slovencima, sa kojima dijele prvo mjesto na tabeli grupe H.