Igman i GOŠK podijelili bodove u Konjicu

U okviru 28. kola WWin lige Bosne i Hercegovine u Konjicu snage su odmjerili Igman Konjic i GOŠK Gabela, na poluvremenu rezultat je 0:0

Na startu utakmice Musulin je dobro šutirao, ali lopta ide malo pored gola, tako su prvo gosti zaprijetili.

U 8. minuti Denković je zaprijetio iz domaće ekipe, bio je jako blizu gola, ali nije uspio da ugrozi čuvara mreže GOŠK-a.

Ivan Ikić je sa nekih 20 metara pokušao da iznenadi golmana Ćemana, ali lopta odlazi preko gola.

U 17. minuti opet su zaprijetili domaćini, sada Buturović sa 10 metara šutirao iznad gola gostiju.

Jedan od najboljih prilika je bila kada je Mešinović je šutirao, golman Vasilj se istaknuo u ovoj situaciji kada je spasio svoj tim, piše Sport Centar.

Gol ispred Mihaljevića je bio prazan stvorio je sebi šansu zabišao golmana Ćemana, ali jako loše šutirao, te je to Ćubrilo stigao i tako spasio svoj tim.

U 42. minuti pokušaj Anela Hebibovića ide iznad gola.

Još jedan pokušaj Hebibovića ide iznad gola, ovog puta je to bilo u 47. minuti utakmice.

Na startu drugog poluvremena Šero je imao dobru situaciji, u kojoj je loše šutirao, te nije bilo broblema za golmana Ćemana.

U 50. minuti je Igman mogao doći u vodstvo, u dva navrata su šutirali prvi put jelopta izblokirana, dok je drugi put Janketić glavom promašio.

GOŠK je u 64. minuti zaprijetio preko Musulina koji je imao odličnu priliku, ipak je gađao malo pored gola.

Denković u 77. minuti ne koristi priliku, te gađa pored gola.

U 85. minutu Denković i Janketić su zasmetali jedan drugom i dobra prilika Igmana odlazi u nepovrat.

U 89. minuti Hebibović je šutirao iz slobodonog udarca, ali samo do živog zida.