Igman do druge pobjede, Gošk siguran protiv Zvijezde 09

U okviru trećeg kola Premijer lige BiH GOŠK je bio domaćin Zvijezdi 09, a rezultat na kraju utakmice je glasio 2:0.

Zvijezda 09 je prva prijetila na utakmici, Ostojić je šutirao, ali bez veće opasnosti po gol GOŠK-a. U 12. minuti susreta prijetili su domaći, ali Mušulin nije bio precizan.

GOŠK do prednosti dolazi u 32. minuti, na odbijenu loptu natrčao je Skorup i sa dvadesetak minuta pogađa mrežu gostiju.

GOŠK je riješio pitanje pobjednika u 81. minuti kada je mrežu gostiju pogodio Gogić.

Na kraju je tim iz Gabele slavio zasluženu pobjedu.

U okviru trećeg kola Premijer lige BiH snage u Konjicu su odmjerili Igman i Sloga Meridian, a rezultat je na kraju utakmice glasio 1:0.

Domaći su uspjeli doći do prednosti u 75. minuti, Bojo je lijepo prošao po strani i ubacio u šesnesterac, gdje je pronašao Bešagića koji matira Šćekića za vodstvo Igmana.

Sloga Meridian je imala priliku da izjednači u 81. minuti, ali je Milanović iz dobre pozicije promašio gol Ćemana.

Na kraju je Igman iz Konjica slavio zasluženu pobjedu u duelu protiv Sloge Meridian.