Ostalo

Džeko večeras na tribinama ima specijalnog navijača. Poznat je po tome da izbija zube protivnicima

Večeras Inter i Juventus igraju revanš susret polufinala Kupa Italije

Na stadionu Giuseppe Meazza Inter i Juventus igraju uzvratnu utakmicu polufinala Kupa Italije.

U prvom je susretu, igranom u Torinu, rezultat na kraju 90 minuta glasio 1:1, pa će odluka u putniku u finale biti donesena večeras.

Kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko večerašnju je utakmicu počeo od prve minute, a na tribinama ima i specijalnog gosta.

Naime, nekadašnji pomoćnik tadašnjeg selektora fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Stéphane Gilli nalazi se na tribinama u Milanu, odakle je objavio i video, uz riječi zahvale Džeki, koji mu je izgleda obezbijedio karte.

Gilli je ostao ponajviše upamćen po incidentu na utakmici protiv Grčke, kada je Francuz nokautirao grčkog igrača Yannisa Gianniotasa i tom prilikom mu izbio dva zuba.