Cristiano Ronaldo dotakao dno: Zbog jedne stvari je počeo redovno plakati na utakmicama

Nevjerovatan preokret izvela je ekipa Cristiana Ronalda u utakmici 19. kola prvenstva Saudijske Arabije.

Posljednjeplasirana ekipa lige Al Batin gostovala je kod vodećeg Al Nassra i do 93. minute vodila 1:0. Uslijedila su tri gola u sučevom produžetku za nastavak sjajnog niza Ronaldovog tima.

Sudija je produžio utakmicu za 12 minuta, što su igrači domaće ekipe iskoristili za tri gola i uvjerljivo slavlje. Ronaldo se nije upisao među strijelce i ostao je na osam golova u sedam prvenstvenih utakmica za vodeći tim Saudijske Arabije. Zabijali su Abdulrahman Ghareeb u 93., Mohammed al-Fatil u 102. i Mohammed Maran u 104. minuti.

Ronaldo je imao nekoliko propuštenih šansi, uključujući i slobodne udarce, ali se nije proslavio.

U drugom poluvremenu Al Nassr je dobio slobodnjake na 20 i 25 metara od protivničkog gola, međutim, Ronaldo već jako dugo ne može pogoditi iz prekida.

Nakon jednog od njih Ronaldo se uhvatio za glavu s izrazom lica kao da plače…