Cristiano Ronaldo odbio je danas da izvede penal, razlog će vas ostaviti bez teksta

Fudbaleri Al Nassra došli su do pobjede u šampionatu Saudijske Arabije, pošto su poslije preokreta savladali Abhu sa 2:1 (0:1).

Junak pobede bio je Cristiano Ronaldo, čijim je eurogolom iz slobodnog udarca sa više od 30 metara Al Nassr stigao do izjednačenja u 79. minuti.

Ipak, samo sedam minuta kasnije, nekadašnji as Manchester Uniteda, Juventusa i Reala ponovo je došao u centar pažnje, ali zbog situacije koja nije specifična za njega.

Naime, dosuđen je penal za Al Nassr, i kada su svi očekivali da Cristiano izvede penal, Ronaldo je uzeo loptu i prepustio saigraču Talisku da šutira sa “bijele tačke”.

Razlog tome je što Talisca vodi trku za najboljeg strijelca lige sa Hamdallahom iz tabora lidera Al Ittihada. Ronaldov saigrač je bio precizan, donio pobjedu Al Nassru i sada ima 14 golova, Hamdallah jedan više (15), dok je Portugalac ostao na devet.