Anel Ahmedhodžić nikada u karijeri nije doživio ovo što se desilo danas

Anel Ahmedhodžić (24) zbog povrede nije igrao za BiH protiv Lihtenštajna i Islanda.

Bh. stoper je odlučio da ne dođe na okupljanje kako bi ga pregledali i naši doktori, FS BiH ga je suspendovao, a Anel se nakon nekoliko dana oporavio i zaigrao od prve minute protiv Tottenhama.

Tottenham je u danas u ludoj utakmici petog kola Premiershipa pobijedio Sheffield rezultatom 2:1.

Ahmedhodžić je odigrao kompletnu utakmicu za Sheffield na poziciji stopera, a njegov tim je poveo u 74. minuti preko Hamera.

Anel i saigrači su imali vodstvo sve do osme minute sudijske nadoknade, a onda je Richarlison poravnao na 1:1.

Igrala se 10. minuta sudijske nadoknade drugog poluvremena kada je Kulushevski postigao novi gol za domaće i donio tri boda Tottenhamu.