Zrinjski večeras pretprio katastrofu: Najviše boli u posljednjim sekundama...

Zrinjski je zamalo postao prvi klub u historiji sporta koji je iz Bosne i Hercegovine uspio se plasirati u grupnu fazu nekog evropskog takmičenja.

Mostarski je klub večeras protiv Slovana u Bratislavi poražen nakon penala, te se nije plasirao u grupnu fazu Konferencijske lige.

Ramirez je večeras doveo Slovan u prednost golom u 68. minuti utakmice, a pri rezultatu 1:0 za Slovan je proteklo i 90 minuta regularnog dijela susreta.

U produžecima, Savić je u 103. minuti postigao gol za izjednačenje na 1:1, da bi Ramirez doslovno u posljednjim sekundama drugog produžetka fenomenalnim golom donio svom timu priliku tokom izvođenja jedanaesteraca.

U izvođenju penala bolji je bio Slovan, koji se plasirao u grupnu fazu ovog evropskog takmičenja