Zabrinjavajuće vijesti iz UAE stižu u vezi sa Miralemom Pjanićem

Fudbalski reprezentativac BiH, Miralem Pjanić, imao je užasnu noć u prvenstvenoj utakmici njegovog Al Sharjaha protiv Al Wasla u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.

Sharjah je doživio poraz u derbiju rezultatom 1-0, a Miralem Pjanić igru je napustio već u 28. minuti utakmice zbog povrede i čini se kako ona nije bezazlena. Nakon jedne akcije Pjanić se požalio na bol u koljenu, a susret nije mogao nastaviti, te je igru napustio sredinom prvog poluvremena.

Prema prvim informacijama Pjanić će vjerovatno propustiti finale Predsjedničkog kupa kojeg Al Sharjah u petak igra protiv Al Wahde. U narednim satima Pjanić će biti podvrgnut dodatnim pregledima, kada će i biti poznata težina njegove povrede.

Miralem Pjanić je u dosadašnjem dijelu sezone odigrao pet utakmica, postigao dva gola i dodao asistenciju.