VIDEO Zbog ovog je Rade Krunić Milanov heroj: "Najbolji na svijetu u jednom segmentu"

Milan je ušao u polufinale Lige prvaka. Na gostovanju kod Napolija odigrao je 1:1 i tako s ukupnih 2:1 prošao među najbolja četiri kluba natjecanja.

Momčad Stefana Piolija vodila je većim dijelom utakmice zahvaljujući golu Oliviera Girouda, dok je u posljednjim minutama Victor Osimhen postavio konačnih 1:1.

Uništavao napade Napolija

Jedan od junaka Milanove pobjede je i Rade Krunić (29), veznjak reprezentacije Bosne i Hercegovine. Talijani pišu da je njegova utakmica protiv Milana bila pravi doktorat te da ga se smatra najboljim u svijetu u čitanju protivničkih napada i igre.

Društvenim mrežama kruži kompilacija u kojima je Krunić inteligentnim načinima uništavao napade favoriziranog Napolija, piše index.hr.

Vođa vezne linije

Krunić komanduje veznim redom i vodi crtu obrane, a za njegove sjajne igre najzaslužniji je trener Stefano Pioli, dodaju Talijani. Krunić je u Milan stigao prije četiri godine iz Empolija za 8.6 milijuna eura, a ove sezone u 25 nastupa ima jedan gol i jednu asistenciju za 1737 minuta.