KRAJ: Zrinjski 0-1 Slovan: Kraj u Mostaru, Zrinjski bolji, ali gubi utakmicu

Poštovani čitatelji portala Bosnainfo, dobro došli na tekstualni prijenos susreta drugog pretkola Lige Prvaka. HŠK Zrinjski - Slovan Bratislava.

Prvak Premijer lige danas od 21:00 sati traži povoljan rezultat pred uzvratni susret. Protivnik je ozbiljan ali u Zrinjskom su najavili pozitivan rezultat

90+8′ Kraj u Mostaru, Zrinjski je bio bolja ekipa, ali je nedostajalo više pravih prilika.

90′ Sedam minuta nade za Zrinjski

80′ Ulazimo u zadnje minute ovog susreta, Zrinjski i dalje napada, ali i dalje bez velikih šansi. Borjan na golu Slovana brani odlično.

70′ Zrinjski pokušava da dođe do gola, ali ekipa iz Bratislave se odlično brani i čuva rezultat.

54′ Slovan vodi golom Zuberua. Nakon slobodnog udarca, Zuberu je bio najviši i pogodio za 1:0. VAR je pregledao situaciju i sve je bilo regularno, gosti vode.

46′ Počelo je drugo poluvrijeme. Zrinjski u prvom pokazao više.

45+6′ Kraj je prvog poluvremena, Zrinjski može biti zadovoljan, nema gola, ali imaju bolju igru.

30′ Nakon završene prve trećine susreta Zrinjski izgleda bolje. Igra se oprezno bez mnogo opasnih napada. Zrinjski ima 57% loptu u svom posjedu. Slovan i dalje bez prilike.

10′ Nakon uvodnih 10 minuta, Zrinjski pokazuje bolju igru već su imali 2 kornera, ali bez velikih šansi

1′ Počela je utakmica drugog pretkola Lige Prvaka. Sretno bh. predstavniku

Trener Krunoslav Rendulić odlučio je ostaviti najopasnijeg igrača tima Nemanju Bilbiju na klupi, a ovo je prvih 11 za Zrinjski