Tok susreta: Željezničar 2-2 Dinamo Minsk / KRAJ Haračić je heroj Plavih

Poštovani čitatelji portala Bosnainfo, dobro došli na tekstualni prijenos susreta prvog pretkola konferencijske lige. FK Željezničar - FK Dinamo Minsk

Željezničar večeras na Grbavici od 20,30 sati igra duel prvog pretkola kvalifikacija za Konf. ligu protiv bjeloruskog Dinama iz Minska.

96′ Kraj susreta na Grbavici Željezničar 2-2 Dinamo Minsk

92′ GOOOOOOOOL Ponovo Haračić nakon velike gužve pred golom gostiju!

85′ GOOOOOL! Haračić vraća nadu! Krpić je ubacio, a Haračić loptu glavom smjestio u mrežu Bjelorusa!

Promašaj Amoaha! Odlična akcija Želje, Amoah je nakon odbijene lopte ostao sam ispred praznog gola ali je njegov udarac klizećim startom zaustavio gostujući igrač i tako spasio čist gol.

77′ Manje nade za Plave. Gosti su odlično umirili igru i iskusno privode utakmicu kraju.

68′ Plavi pokušavaju ali bez uspjeha. Nadaju se nekom ispadu ili lošoj reakciji odbrane Dinama.

56′ Sporna situacija: Domaći su signalizirali igranje rukom. Grčki sudija nije pokazao na 11 metara.

50′ GOL Dinamo Minsk je poveo sa 2:0. Morozov je udarcem u drugu stativu uspio matirati golmana Mulalića. Čuvar mreže Plavih je mogao bolje.

46′ Počelo je drugo poluvrijeme susreta. Da li Željo može do poravnanja ostaje da vidimo.

45+2′ Kraj poluvremena, Plavi nisu zadovoljni, imali su više šansi ali lopta nije htjela u gol.

41′  Bakić do Bakhara i šut sa ivice kaznenog prostora lopta od stativu ulazi u gol. Gosti vode!

34′ Nakon kornera lopta je došla do Cocalića, ali gađa u golmana Dinama!

32′ Sjajna kombinacija Želje, Drljo je centrirao, a Mekić iz prve šutirao za malo pored stative gostiju!

30′ I dalje obje ekipe igraju mirno i čekaju greške rivala.

15′ Bakić je izveo slobodnjak sa nekih 20 metara, lopta prolazi kroz živi zid, ali pored gola. Plavi će imati golaut.

11′ Uvodne minute utakmice ispitivanje snaga, bez zapaženih prilika.

1′ Počela je utakmica!