KRAJ: Slovan 2-2 Zrinjski: Plemići su se kasno probudili i nisu uspjeli do senzacije u Bratislavi

Poštovani čitatelji portala Bosnainfo, dobro došli na tekstualni prijenos uzvratnog susreta drugog pretkola Lige prvaka. Slovan Bratislava - HŠK Zrinjski. Rezultat prve utakmice ide u korist ekipa iz Bratislave 1-0

Danas od 20:30 u Bratislavi se igra uzvratna utakmica drugog pretkola Lige prvaka. Slovan ima prednost koju brani na svom terenu.

90+7′ Kraj utakmie. Slovan je ponovo prejak za Zrinjski. Plemići završavaju svoj put u najjačem evropskom takmičenju Ligi prvaka.

90+3′ GOOOOOL Zrinjski dolazi do poravnanja. Pitanje je da li ima vremena za senzaciju. Ćanađija lansira bombu u stativu ali na pravoj poziciji se našao Ivančić i zabija za 2-2

90′ Igra se još 6 minuta susreta, Zrinjski napada svim silama, ali potreban su im 2 gola.

75′ GOOOOL! Nada je i dalje tu. Zrinjski dolazi do gola i smanjuje na 2-1. Nakon kornera Barišić dolazi do lopte i trese mrežu domaćih.

67′ Slovan dolazi do drugog gola. Sve izgledao kao da Zrinjski nema više šanse za povratak. Velika greška Plemića i to kažnjava Zuberu sada je 2-0 (3-0)

60′ Prošlo je 15 minuta, Zrinjski nije pokazao ništa. Jedna odlična šansa za Slovan da zavši ovaj duel, ali Marić odlično brani.

46′ Počelo je drugo poluvrijeme u Bratislavi, Zrinjskom treba mnogo bolja igra.

45’+1 Kraj prvog poluvremena. Nismo mnogo vidjeli od Zrinjskog u prvom dijelu susreta. Domaća ekipa na pauzu ide sa golom prednosti.

45′ Igra se još samo minut.

29′ Bilbija je spustio loptu za Ćužea, ali njegov udarac odlazi visoko preko gola. Ostaje 1-0

26′ Zrinjski i dalje pokušava, uglavnom su tu ubacivanja u šesnaest metara, ali bez velikih opasnosti.

15′ Nakon gola Slovana, Zrinjski kontroliše igru i traži brzo poravnanje.

5′ Hladan tuš u Bratislavi. Slovan dolazi do vodstva na samom početku utakmice. Pogodio je Čavrić.

1′ Počeo je susret u Bratislavi, sretno bh. predstavniku.