Tužna scena koja pokazuje koliko je velikan pao nisko: Igrači samo što nisu popadali

Fudbaleri Juventusa slavili su protiv Torina u gradskom derbiju, odigranom u sklopu 10. kola italijanske Serije A.

Strijelac za pobjedu “Stare dame” bio je srbijanski napadač Dušan Vlahović, koji je pogodio u 75. minuti za konačnih 0:1.

To mu je bio šesti gol ove sezone, s kojim se na prvom mjestu liste najboljih strijelaca izjednačio s Laciovim Cirom Immobileom.

Napadač Juventusa je i prije toga imao nekoliko prilika, ali je odličan na golu Torina bio njegov sunjarodnjak Vanja Milinković-Savić, koji se istakao s nekoliko bravuroznih odbrana.

Međutim, o jednom detalju pred kraj utakmice naveliko se priča po društvenim mrežama.

U 77. minuti zabilježen je trenutak kada je praktično pola ekipe Juventusa ostale bez snage.