Sparsi izgubili sa 52 razlike

Košarkaši Sparsa pretrpjeli su težak poraz u 5. kolu ABA 2 lige.

Poraz Sparsima od čak 52 poena razlike nanijela je ekipa Podgorice koja je slavila rezultatom 98:46.

Sparsi su u prvom poluvremenu postigli samo 22 poena, dok je Podgorica bila izuzetno efikasna i na poluvrijeme otišla sa prednošću od 24 poena razlike (46:22).

No, prava katastrofa uslijedila je u trećoj dionici koja Podgorici pripada rezultatom 37:10, pa je rezultat uoči posljednje četvrtine iznosio 83:32.

Četvrta dionica bila je najmanje efikasna, a i ona je pripala Podgorici rezultatom 15:14 za konačnu pobjedu crnogorskog tima 98:46.

Podgoricu su do pobjede vodili Mladen Vujić sa 18, Selim Fofana sa 17 i Danilo Brnović sa 14 poena, dok je najefikasniji u Sparsima bio Luka Majstorović sa 13 poena, prenosi Sport1.