Ronaldo tražio od trenera da ga ne vadi iz igre, a onda...

Al-Nassr odigrao je i drugu pripremnu utakmicu protiv Benfice upisavši jednako tako novi, uvjerljiv poraz. Turneju protiv evropskim timova Al-Nassr otvorio je uvjerljivim porazom protiv Celte Vigo rezultatom 5:0, da bi potom izgubili od Benfice 4:1.

Cijelu utakmicu protiv portugalskog prvaka odigrao je i novajlija u redovima arapskog tima Marcelo Brozović, ali pozornost je na kraju ipak ukrao Cristiano Ronaldo. Naime, njega je trener Luis Castro htio izvaditi iz igre u 67 minuti, no Ronaldo je htio još igrati.

Jasno signalizirajući rukom sunarodnjaku na klupi da ga ostavi u igru još pet minuta te je tako još jednom pokazao tko je glavni u ekipi. Na posljetku je Ronaldo iz igre izašao u 84. minuti kao posljednja zamjena kod Al-Nassra. Ostao je u igri dodatnih 20tak minuta da bi pomogao timu, ali su oni primili još jedan pogodak i utakmica je zavšena 4-1