Pogledajte reakciju predsjednika FK Sarajevo Ismira Mirvića nakon promašenog penala

Sarajevo je nakon dva uzastopna poraza dočekalo u Zenici ekipu Slobode, nisu uspjeli prekinuti niz loših rezultata, pošto su odigrali 1-1.

Sloboda je povela golom Nikole Komazeca u 15. minuti utakmice, a bivši fudbaler Sarajeva nije htio slaviti gol. Sarajevo je imalo mnogo prilika, da bi konačno poravnalo u 50. minuti preko Nardina Mulahusejnovića.

Bordo tim je imao odličnu priliku da na kraju dođe do pobjede, rezervista Ahmetović je izborio penal, a golman Slobode Semir Bukvić zaustavio je udarac Rifeta Kapića u posljednjim sekundama utakmice.

Na tribinama stadiona u Zenici bio je i predsjednik FK Sarajevo Ismir Mirvić, koji je “kao na iglama” pratio meč.