Ovo je reakcija Pepa Guardiole kad je vidio Haalandove majstorije

Trener Manchester Cityja Pep Guardiola postao je hit nakon još jedne utakmice u kojoj je njegova ekipa ubjedljivo slavila uz fantastičnu partiju Erlinga Haalanda.

City je pobijedio Kopenhagen 5:0 u trećem kolu Lige prvaka, a već na poluvremenu imao je vodstvo od 3:0. Dva gola zabio je Haaland.

Norvežanin je pogodio u sedmoj minuti na asistenciju Joaa Cancela za 1:0, a drugi gol je zabio u 32. minuti poslije asistencije Sergija Gomeza. Treći gol djelo je Davita Khocholave iz gostujuće ekipe, koji je udarac Gomeza poslao u vlastitu mrežu.

U tom trenutku, kamera je uhvatila reakciju Guardiole koji se, prema onom što možemo vidjeti, ni sam nije mogao načuditi tome kakvog igrača ima na raspolaganju.

Bio je to peti gol Haalanda u ovoj sezoni Lige prvaka, što je učinak s kojim drži vrh liste najboljih strijelaca.