O bezobrazluku Cristiana Ronalda nakon utakmice dugo će se pričati. Navijači više ne mogu da ga smisle

Nakon što je izgubio prvu utakmicu Premijer lige, Manchester United je počeo sa svojim napadačem Cristianom Ronaldom svoj drugi PL meč protiv Brentforda.

Međutim, Portugalac nije uspio da utiče na rezultat jer su Crveni đavoli izgubili utakmicu sa 4-0, a bio je bijesan na kraju utakmice pa nije mahao niti pljeskao navijačima dok je napuštao teren.

Bilo je to ponižavajuće prvo poluvrijeme za Manchester United jer su primili sva četiri gola u prvih 45 minuta i nisu uspjeli otvoriti broj golova u subotu protiv Brentforda.

Nakon utakmice, nezadovoljni Ronaldo je prošao pored trenera Erika ten Haga bez rukovanja i čak je ignorirao navijače Uniteda dok je napustio teren.