NEVIĐEN SKANDAL Pogledajte kakav je gol postignut u Crnoj Gori (VIDEO)

Fudbalska utakmica između Mladosti iz Podgorice i Dečića, koja se igrala u srijedu u okviru 22. kola crnogorske Prve lige, mogla bi da se nađe pod istragom zbog potencijalnog namještanja.

Mladost je inače posljednja na tabeli, a Dečić je prvi, a sporna situacija dogodila se krajem prvog poluvremena.

Bivši fudbaler Partizana Bojan Matić dobio je loptu u šesnaestercu rivala, okrenuo se i šutirao. Štoper protivničkog tima Zvonko Ceklić je poskočio u stranu i tako lopti dozvolio da završi u mreži, dok ni golman Nikola Ivanović nije baš reagovao najbolje, pošto djeluje kao da se „skratio“, te nije stigao da zakači loptu, prenosi N1.

Taj gol postignut je u dubokoj nadoknadi prvog poluvremena, a Dečić je do kraja golovima Božanovića i Sarkića stigao do 0:3.

Ova utakmica mogla bi da se nađe pod istragom, a snimak spornog gola se uveliko dijeli na društvenim mrežama.

Dečić ima dva boda više od Budućnosti, dok je na trećem mestu Mornar. Mladost je pred ispadanjem iz lige.