Nesuđeni bh. reprezentativac zabio dvije golčine u Bundesligi, Meho Kodro tuguje što nikad neće igrati za Zmajeve

U posljednjem susretu 3. kola njemačkog nogometnog prvenstva RB Leipzig je na gostovanju pobijedio Union Berlin sa 3:0.

Sve najzanimljivije se dogodilo u drugom poluvremenu. Gosti su poveli u 51. minuti golom Xavia Simonsa, a možda i ključni trenutak utakmice dogodio se u 65. minuti kada je Union ostao s igračem manje. Kevin Volland je oštrim prekršajem zaustavio Mohameda Simakana, a sudac Daniel Sclager mu je pokazao crveni karton.

S igračem više, gosti su do kraja susreta zabili još dva gola, a oba je postigao Benjamin Šeško (85., 87.). Kod posljednjeg pogotka asistirao mu je Dani Olmo.

20-godišnjak se ranije povezivao s reprezentacijom BiH, pošto su mu roditelji iz Doboja, međutim na kraju se očekivano odlučio za Sloveniju.