Milano će cijelu noć slaviti Radeta Krunića: Ovo što je uradio vrijedi više od gola

Večeras su odigrane dvije utakmice četvrtine finala Lige prvaka. Milan je ugostio Napoli i slavio minimalnu pobjedu rezultatom 1-0, dok je Real Madrid savladao Chelsea u Madridu rezultatom 2-0.

Rossoneri su slavili minimalnim rezultatom 1-0. Jedini pogodak na meču postigao je Bennacer u 40. minuti utakmice nakon sjajne kontre milanskog velikana. Napoli se ispromašivao, a onda je uslijedila kazna.

No, sve bi možda bilo drugačije da je Napoli uspio postići pogodak na samom startu utakmice.

Bh. reprezentativac Rade Krunić uspio je u prvoj minuti spriječiti čist pogodak Napolija.

Gosti su probili po desnoj strani i imali stopostotnu šansu preko Kvaratskhelije koji je šutao iz odlične pozicije, ali je Rade Krunić bio na pravom mjestu i uspio spasiti svoju mrežu.