Manchester United šokiran, Nottingham Forest ostvario novu pobjedu

U okviru 20. kola Premier lige Engleske, Nottingham Forest napravio je iznenađenje pobijedivši Manchester United rezultatom 2:1.

Nakon prethodnih uspjeha protiv Newcastlea i Aston Ville, Forest je nastavio s dobrim rezultatima. Utakmica nije pružila spektakularnu igru, s prvim ozbiljnijim prilikama tek u 56. minuti kada je Dalot pogodio stativu gola Turnera.

Domaći su poveli u 64. minuti sjajnom akcijom, a gol je postigao Dominguez. Manchester United je uspio izjednačiti u 78. minuti kada je Rashford iskoristio asistenciju Garancha. Međutim, samo četiri minute kasnije, Forest je ponovno šokirao United. Elanga je odlično proigrao Gibbsa, koji je smireno svladao Onanu, postavivši konačan rezultat utakmice, piše Sport Centar.

Nottingham Forest – Manchester United 2:1