LUDNICA NA OSTRVU Old Trafford ne pamti ništa slično, a za sve je "kriv" Scott McTominay

Manchester United je dočekao na Old Traffordu ekipu Brentforda i utakmice je završena rezultatom 2:1 nakon nevjerovatnog finiša utakmice.

Strijelac za goste bio je Jensen u 26. minuti koji je iskoristio smušenost odbrane Uniteda, asistirao je Wissa. A onda u sudijskoj nadoknadi vremena ludilo. McTominay golom u trećoj minuti sudijske nadoknade vremena poravnava na 1:1, a isti igrač u šetoj minuti nadoknade postiže gol za 2:1.

Chelsea je gubio od Burnleya 1:0, a onda uraganska igra i preokret Plavaca za konačnih 1:4.

Golove za Chelsea postigli su Palmer, Sterling i Jackson, dok je autogol postigao Al Dakhil. Gol za Bunrley dao je Odobert, piše Sportsport

Everton se također probudio i upisao drugi trijumfa u sezoni. Karamele su danas na svom terenu sa 3:0 bile bolje od Bournemoutha koji je nastavio krizu rezultata na startu nove sezone.

Susret Fulhama i Sheffield Uniteda kasnio je desetak minuta, a rezultat u finišu utakmice je 2:1 za Fulham, tako da se Ahmedhožiću i društvu bliži još jedan poraz.