Liverpool i Manchester United podjelili bodove

U okviru 32. kola Premier lige Engleske odigran je derbi između Liverpoola i Manchester Uniteda, na kraju ova dva tima su podjelili bodove, a krajnji rezultat 2:2.

Liverpool i Manchester United

Liverpool je ovu utakmicu dočekao na 2. poziciji iza Arsenala, ali i sa utakmicom manje. Pobjeda je tim Jurgena Kloppa vraćala na čelo Premier lige, nakon remija imaju isto bodova, ali slabiju gol razliku od Arsenala.

Manchester United se prije utakmice nalazio na 6. poziciji, na kojoj je i ostao, na kojoj su ostali na kraju ove utakmice.

Vodstvo Liverpoolu nakon niza šansi je donio Luis Diaz u 23. minuti, na startu drugog poluvremena Bruno Fernandes donosi izjedančenje, da bi Kobbie Mainno svom timu donio potpuni preokret, ipak konačni rezultat postavlja Muhamed Salah, a to je 2:2.