Konačno dobre vijesti za selektora: Bh. reprezentativac se oporavio i učestvovao u pobjedi svog tima!

Al Khaleej pobijedio je Abhu u meču četvrtfinala Kupa Kralja Saudijske Arabije 2:1, a među stative se nakon povrede vratio bh. reprezentativac Ibrahim Šehć.

arhiva

Fabio Martins doveo je Al Khaleej do prednosti, golom nakon pola sata igre na dodavanje Pedra Rebocha, prenosi N1.

Karl Toko Ekambi je početkom drugog poluvremen pogodio za izjednačenje Abhe, da bi Narey na drugu asistenciju Rebocha na meču osigurao je Al Khaleeju polufinale Kupa Kralja.

Ibrahim Šehić branio je svih 90 minuta. Podsjetimo da je u meču protiv Portugala u kvalifikacijama za EURO 2024, broj jedan Zmajeva zaradio posjekotinu na vanjskom meniskusu desnog koljena, pa je morao na operaciju.

Skoro dva mjeseca Šehić nije branio, a propustio je posljednja dva meča kvalifikacija protiv Luksemburga i Slovačke.

Golman reprezentacije BiH u ovoj sezoni 10 puta je stajao na golu Al Khaleeja, a u dva navrata sačuvao je svoju mrežu.