Izgleda da je Neymar odlučio da osvoji Zlatnu loptu. Ovo što radi od početka sezone nije normalno

Paris Saint Germain je najavio veliku dominaciju u Francuskoj ponizivši ekipu Lillea sa visokih 7:1.

Već u sedmoj sekundi utakmice Kylian Mbappe je zatresao mrežu nekadašnjeg prvaka Francuske, te tako najavio večerašnju golijadu.

Lionel Messi u 27. minuti utakmice je udvostručio tu prednost, a do kraja prvog poluvremena viđena su još dva pogotka.

Prvo je Achraf Hakimi u 39. minuti pogodio za 3:0, da bi samo četiri minute kasnije Neymar pogodio za konačan rezultat prvog dijela od 4:0.

Nastavak utakmice donio je novi pogodak, a ponovo je pogodio Neymar u 52. minuti. Samo dvije minute kasnije Bamba postiže utješni pogodak i privremeno smanjuje prednost na 5:1.

Međutim, do kraja utakmice dva nova pogotka postigao je Kylian Mbappe i tako kompletirao hat-trick i zaokružio ubjedljivu pobjedu PSG-a.

Brazilac Neymar ima nestvarne brojke od početka sezone. U četiri utakmice u svim takmičenjima zabio je 7 golova, a uz to upisao i 6 asistencija.