Hrvatska jedva savladala Saudijsku Arabiju u posljednjoj provjeri pred Mundijal

Hrvatska reprezentacija je u jedinoj pripremnoj utakmici za Svjetsko prvenstvo pobijedila Saudijsku Arabiju u Rijadu 1:0.

Jedini gol na utakmici zabio je Andrej Kramarić u 82. minuti, a Saudijska Arabija je bila puno opasnija i promašila je nekoliko odličnih prilika.

Nekoliko prilika imala je Sudijska Arabija koja je u drugog poluvremena čak pogodila i stativu gola Hrvatske, imali su nekoliko puta i jedan na jedan situacije, međutim Livaković je držao Hrvatsku u životu.

VAR je poništio u 73. minuti gol Kramarića, da bi u 82. minuti Modrić sjajno našao Kramarića na lijevom krilu, on ušao u šesnaesterac, riješio se dva igrača Saudijske Arabije i onda preciznim udarcem pogodio za vodstvo, a pokazalo se, pobjedu Hrvatske.