HOROR NAKON UTAKMICE - Navijači Trabzona napali igrače Fenera dok su slavili pobjedu u derbiju (VIDEO)

Fudbaleri Fenera uspjeli su ostvariti pobjedu na gostovanju kod Trabzonspora u okviru 30. kola turske Super lige. Konačan rezultat bio je 3:2 za gostujući tim.

Krenula je utakmica sjajno za gostujuće igrače koji su imali prednost već od 13. minute kada je jako lijep gol postigao Fred.

Sedam minuta kasnije Szymanski je šutirao iz slobodnjaka, ali je Ugurcan Cakir to sjajno odbranio, a u nastavku akcije gol nije postigao ni Tadić.

Trabzonspor je svoju najbolju priliku imao u 37. minuti preko Destana, ali nije imao sreće igrač domaće ekipe da postigne gol.

Dušan Tadić je u četvrtoj minuti sudijske nadoknade u prvom poluvremenu asistirao Fredu koji postiže svoj drugi gol na ovoj utakmici.

Domaći su uspjeli smanjiti na 2:1 u 63. minuti kada je Bardhi postigao gol iz slobodnog udarca koji ide na dušu Dominika Livakovića.

Do izjednačenja Trabzonspor dolazi u 78. minuti. Dosuđen je penal, a precizan je bio Trezeguet.

Kartal tada iz igre vadi Džeku i Szymanskog, a šalje Dursuna i Batshuayija. Samo četiri minute kasnije belgijski napadač pogađa za veliku pobjedu Fenera. Asistirao mu je upravo Dursun i možemo reći da je trener Fenera pogodio s izmjenama.

Pravi haos na terenu nastao je u završnici utakmice, ali i nakon što je susret završen.

Naime, u jednoj situaciji se Livaković povrijedio i ležao je na terenu, ali su ga protivnički navijači gađali svim i svačim. Tom prilikom su mu “razbili” bradu.

Nakon utakmice nastao je pravi haos. Navijači domaćeg tima utrčali su na teren kako bi se sukobili sa igračima Fenerbahčea i izbila je velika tuča.

Tom prilikom čini se da je najgore prošao Dominik Livaković kojeg je neko udario pesnicom u glavu, a sve su zabilježile kamere. Zaista veliki skandal kada je riječ o ovoj utakmici.