Dok je trajalo ponižavanje bh. fudbala u Luksemburgu, Barbarez citirao legendarnog komentatora

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine odigrala je poluvrijeme za zaborav u gostima protiv selekcije Luksemburga (2:0).

Nije naš tim stvorio priliku u prvih 45 minuta, a s druge strane Luksemburg je izgledao nadmoćno i golovima Olesena i Rodriguesa stigao do velike prednosti.

Naš tim je ostao bez matematičke prednosti za direktan plasman na smotru najboljih selekcija Starog kontinenta i ovaj meč je trebao poslužiti kao pripremni za baraž susrete u martu, prenosi N1.

Tim Save Miloševića izgledao je očajno, a na poluvremenu se oglasio i nekadašnji kapiten ovog tima Sergej Barbarez.

On je u objavi na društvenoj mreži “X” citirao legendarnog komentatora Mladena Delića: “Ljudi moji, je li to moguće”.

Na kraju je naš tim pregažen s 4:1.