Čovjek se pravi lud?! Izjava Marinovića nakon sramotnog meča u Banja Luci je nevjerovatna

Ekipa Borca je sinoć savladala ekipu Posušja na svome terenu rezultatom 1:0, a nakon utakmice obratio se i šef stručnog štaba Vinko Marinović.

Arhiva

I pored toga što je na očigled cijele javnosti Borac imao veliku i sramotnu sudijsku protekciju od strane Harisa Halkića, šef stručnog štaba Borca Vinko Marinović se napravio potpuno gluh, slijep i nijem, te je krajnje formalnu i nesuvislu izjavu, prenio je SC Sport.

”Posušje je pokazalo da je dobra ekipa. Mi nismo bili kao prošle utakmice. Imalo je Posušje svoje šanse, mi smo tek oko 30. minute došli u situaciju da stvorimo priliku. Imali smo i u drugom poluvremenu dvije prilike, imalo je i Posušje, ali eto, došlo je do tog gola i idemo dalje. Imamo vremena da napravimo analizu i da se spremimo za narednu utakmicu u Tuzli.”

Razumljivo da Marinović neće govoriti kontra svog tima i dovoditi pobjedu Borca u pitanje, ali je barem mogao barem u jednoj rečenici spomenuti da je sudija bi glavni akter meča ili je najbolje bilo po njega da nije ni dao komentar. Ne bi bi ni prvi ni zadnji.