Bogdanović zabio 17 poena u 20. uzastopnom porazu Detroita

Detroit je kroz cijelu utakmicu imao rezultatski kontakt s Indianom, ali je isto tako stalno ganjao zaostatak.

Košarkaši Detroita nastavljaju nizati poraze u novoj sezoni NBA lige, Indiana je u gostima svladale Pistonse 131:123 te je time Detroit upisao dvadeseti poraz u nizu. Nije to daleko od rekorda, koji iznosi 28 poraza zaredom, a postavili su ga Philadelphia 76ersi prije sedam godina. Detroit je i dalje najslabija ekipa lige s omjerom 2-21, dok je Indiana među boljim sastavima Istočne konferencije te je trenutno na omjeru 13-8.

Indiana je u završnici i definitivno prelomila susret na svoju stranu kada je četiri i pol minute prije kraja povela 122:112. Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović odigrao je 34 minute za Detroit te je postigao 17 poena uz dvije asistencije, jedan skok, tri osvojene i dvije izgubljene lopte.

Prvi strijelac Detroita bio je Cade Cunningham s 23 poena, a ostvario je i šest skokova te sedam asistencija.

Ausar Thompson je ubacio 20 poena uz šest skokova. Indianu su do pobjede vodili Bennedict Mathurin s 30 i Myles Turner s 23 poena.

Mathurin je uz to ostvario osam asistencija i sedam skokova, dok je Turner upisao i osam skokova. Tyrese Hailburton je uz 14 koševa imao i čak 16 asistencija.