BAYERN - DORTMUND 0:2 Šok za Bayern u derbiju, Leverkusen mu pobjegao na 13 bodova

Borussia Dortmund šokirala je Bayern i u derbiju u Munchenu u utakmici 27. kola Bundeslige pobijedila 2:0.Tako je nakon ovog kola vodeći Bayer Leverkusen dodatno povećao prednost na vrhu pa sada ima 13 bodova više od drugoplasiranog Bayerna. Dortmund je trenutno na četvrtom mjestu.

Gosti su poveli već u 10. minuti golom Karima Adeyemija na asistenciju Juliana Brandta i tu su prednost uspješno čuvali cijelu utakmicu, piše index.hr.

U 83. minuti Julian Ryerson zabio je za 2:0 i tako riješio pitanje pobjednika. Harry Kane je šest minuta poslije uspio zatresti mrežu, ali taj je pogodak poništen nakon VAR pregleda zbog zaleđa.