Atalanta prokockala dva gola prednosti, Verona stigla do važnog boda

U okviru 32. kola Serije A odigrana je utakmica između Atalante i Verone, koja je završena rezultatom 3:2. Atalanta je u prethodnom kolu doživjela poraz od Cagliarija, dok je Verona također upisala neuspjeh na svom terenu protiv Genoe.

Početak utakmice pripao je domaćinima, koji su brzo stekli prednost. Scamacca je postigao prvi gol za svoj tim već u 13. minuti, dok je Ederson pet minuta kasnije udvostručio prednost nakon asistencije Scammaca. Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 2:0 u korist domaćih, ali Verona se brzo vratila u igru u drugom dijelu. Lazović je smanjio rezultat na 2:1 u 56. minuti, a samo četiri minute kasnije Noslin postiže gol za izjednačenje 2:2. Naš reprezentativac ušao u utakmicu u 63. minuti.

Atalanta – Verona 2:2

(Scamacca 13’, Ederson 18’, Lazović 56’, Noslin 60’)