Znate li ko je navijač sa slike koji je srčano proslavio gol Bekrića? Odgovor bi vas mogao iznenaditi

Željezničar i Sarajevo su sinoć na Grbavici u najvećem bh. derbiju u okviru sedmog kola PL BiH odigrali 2:2.

Ekipa Želje je u prvom poluvremenu imala dva dobra pokušaja preko Štilića i Hajdarevića, ali oba puta je siguran bio golman Šahinović.

Varešanović je imao dvije prilike za Sarajevo, ali bez učinka.

Momčad Sarajeva je u sudijskoj nadoknadi ostala sa igračem manje jer je Čirjak morao napustiti teren zbog dva žuta kartona.

Sarajevo je u 48. minuti stiglo do prednosti. Glavni sudija Šehović dosudio je penal za Bordo tim, a siguran sa bijele tačke bio je Ikić.

Iako je imalo igrača manje, Sarajevo u 77. minuti postiže novi gol zahvaljujući Musi Muhammedu.

Domaći su u 88. minuti smanjili na 1:2, a strijelac je bio Haračić.

Ekipa Željezničara je do boda stigla u 95. minuti golom Bekrića iz slobodnog udarca.

A prilikom proslave gola iskusnog veznjaka režiser utakmice je u krupni plan izbacio jednog navijača na zapadnoj tribini, a ispostavilo se da se radi o Nedi Turkoviću, nekadašnjem napadaču Plavih.

Turković se čak popeo na zaštitnu ogradu i nije mogao sakriti sreću zbog gola.

Fudbaleri Sarajeva trenutno imaju 11 bodova, dok je Željezničar osvojio dva boda manje.

Željezničar u narednom kolu gostuje Posušju, dok će Sarajevo igrati protiv Leotara.