Tuchel zamijenio Kimmicha, ovaj se naljutio pa nakon meča šokirao Njemačku

Bayern i Bayer Leverkusen otvorili su četvrto kolo Bundeslige remijem 2:2. Bio je to prvi put da Bayern ove sezone u Bundesligi nije pobijedio.

Jedan od najboljih igrača Bayerna Joshua Kimmich zamijenjen je u 61. minuti. Novinari su ga nakon utakmice pitali je li se povrijedio. On se samo nasmiješio i rekao: “Pitajte trenera”, javlja novinar Sky Sportsa Ben Heckner.

Utakmicu u Münchenu pogotkom glavom nakon kornera u sedmoj minuti otvorio je Harry Kane, no u 24. minuti gosti su poravnali. Lijevi bek Alex Grimaldo zabio je spektakularan pogodak iz slobodnog udarca s više od 25 metara. Poluvrijeme je završilo rezultatom 1:1.

Dugo je Bayern čekao na pogodak za vodstvo, a dočekao ga je u 86. minuti, kad je zabio Leon Goretzka na asistenciju Tela. No to nije bio kraj. U četvrtoj minuti sudijske nadoknade Hofmann je srušen u kaznenom prostoru Bayerna, a Palacios je bio precizan iz penala za konačnih 2:2.

Leverkusen, koji vodi Xabi Alonso, remijem je došao na prvo mjesto s deset bodova, jednakim brojem kao i Bayern, no boljom gol-razlikom.