Svi ismijavaju Krunića zbog promašaja, a sada se pojavio snimak koji otkriva šta se zapravo desilo

Chelsea je u srijedu u utakmici trećeg kola grupe E Lige Šampiona ubjedljivo savladao Milan sa 3:0.

Rade Krunić (28) igrao je do 65. minute za Milan i bio je najslabije ocijenjeni igrač svoje ekipe.

Krunić je od portala Sofascore dobio ocjenu 5.8 za nastup protiv Chelsea.

Bh. reprezentativac je na samom startu zaradio žuti karton, a pred kraj poluvremena je imao šansu sa samo nekoliko metara pri rezultatu 1:0 za Chelsea, ali je lopta otišla preko gola.

Uprkos prvobitnoj procjeni da se radilo o velikom promašaju, ispostavilo se da Krunić nije promašio zicer, već je u posljednji čas uklizao Chilwell i zapravo blokirao našeg Zmaja. Video pogledajte OVDJE.

Milan i Chelsea će se ponovo sastati u četvrtom kolu i to na stadionu San Siro u Milanu.