Svaki put kada je Alphonso Davies primio loptu na Etihadu, s tribina se čuo isti uzvik

Manchester City je pred svojim fanovima, na stadionu Etihad, razbio Bayern rezultatom 3:0.

City je poveo eurogolom Rodrija u 27. minuti. Bayern se poslije toga pokušao vratiti u meč i doći do izjednačenja. Prijeto je uglavnom Sane, pucao iz svih pozicija, ali je uvijek Ederson izlazio kao pobjednik.

Do drugog pogotka tim Pepa Guardiole stigao je u 70. minuti preko Silve, a na 3:0 povisio je Haaland u 77. minuti.

U centru pažnje tokom utakmice bio je lijevi bek Bayerna Alphonso Davies zbog skandiranja koje se čulo s tribina svaki put kada bi on imao kontakt s loptom.

Svaki put kada bi primio loptu s tribina se čulo “Oh, Kanada” što je postalo hit na društvenim mrežama nakon utakmice.