Šta su Haaland i Foden počinili Manchester Unitedu dugo nije viđeno u svijetu fudbala

U velikom derbiju u Engleskoj City je savladao United sa velikih 6:3.

Građani su poveli već u osmoj minuti golom Fodena, da bi Haaland u 34. i 37. minuti postigao dva gola na asistenciju Kevina de Bruynea.

Do kraj poluvremena Građani su postigli još jedan gol, a on djelo Fodena u 44. minuti. Razočarani navijači Uniteda su stadion počeli napuštati već na poluvremenu, nakon što je njihov klub doživio debakl na poluvremenu.

Antony je uspio smanjiti rezultat u 56. minuti na 4:1, da bi Haaland postigao svoj treći gol na utakmici u 64. minuti.

Foden je svoj hat-trick postigao u 73. minuti, dok je Martial u 83. minuti ublažio rezultat na 6:2. Da bi konačnih 6:3 postavio ponovo Martial u 90. minuti nakon penala.