SPEKTAKL U ISTANBULU Navijači Galate poslali moćnu poruku za Palestinu (FOTO+VIDEO)

U toku je meč Galatasaraya i Manchester Uniteda, a nakon prvog poluvremena rezultat je 1:2.

Engleski velikan je u vodstvo stigao već u 11. minuti preko Garnacha. Sedam minuta kasnije United dolazi i do drugog gola, a strijelac je bio bruno fernandes. Na 1:2 u 29. minuti smanjuje sjajnim udarcem Ziyech.

Prije početka susreta navijači Galatsaraya napravili su sjajnu koreografiju preko svih tribina stadiona, prenio je N1.

Dobrodošli u pakao”, stoji u poruci navijača Galatasaraya koju su uputili gostima.

Također, turski navijači poslali su poruku podrške Palestincima i okačili transparent sa porukom: “Ljudski rod umire u Gazi”.