SLAVNI GIGANT TONE SVE DUBLJE Ispadaju iz LP, klima im se i Bundesliga. Navijači krive Bosanca!

U 28. kolu Bundeslige sastali su se Bayern i Hoffenheim. Utakmica je završila bez pobjednika rezultatom 1:1.

Bayern je poveo pogotkom Benjamina Pavarda u 17. minuti, a izjednačio je hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić golčinom iz slobodnjaka u 71. minuti.

Iako je novi trener Bavaraca Thomas Tuchel debitovao pobjedom nad Dortmundom 4:2, uslijedilo je ispadanje iz Kupa Njemačke od Freiburga, a onda i debakl u Ligi prvaka protiv Manchester Cityja.

Nakon današnjeg remija Bayern ostaje prvi, sa dva boda više od Dortmunda, koji je ispustio pobjedu protiv Stuttgarta u 97. minuti za 3:3.

Navijači Bayerna krivca su pronašli u izvršnom direktoru Oliveru Kahnu i sportskom direktoru Hasanu Salihamidžiću, koji su neočekivano smijenili Juliana Nagelsmanna usred sezone i važnog duela sa Man. Cityjem.

Nezadovoljni fanovi smatraju da su Brazzo i Kahn najveći krivci za težak poraz i zbog toga traže njihove ostavke.