SLAVIO FRANCUSKI PRVAK Messi i Ronaldo tresli mreže na spektaklu u Rijadu (VIDEO)

U Rijadu je večeras upriličen istinski spektakl, možda posljednji obračun Cristiana Ronalda i Lionela Messija.

Riječ je o prijateljskom meču između kombinovanog sastava Al Nassra i Al Hilala s jedne strane te PSG s druge.

Messi je odmah zabio gol u trećoj minuti na asistenciju Neymara i doveo Parižane u vodstvo. Čekalo se pola sata na izjednačenje, a tad je loptu u mrežu poslao ko drugi nego – Cristiano Ronaldo s bijele tačke.

A nakon toga je eruptirao stadion s CR-ovim karakterističnim slavljem kad se zaorilo – “siuuu”, prenosi SC Sport.

Nakon što je Marquinhos vratio PSG u vodstvo, Neymar je u 45. promašio penal. Praktično je dodao loptu golmanu.

A onda je na scenu opet stupio Ronaldo.

U šestoj minuti nadoknade poluvremena, nakon što je glavom prvo pogodio stativu, iskoristio je drugu priliku nakon što je Ramos promašio loptu i nogom zakucao za 2:2.

Drugo poluvrijeme ponudilo je nastavak golijade.

Ramos se iskupio za pogrešku i zabio za 3:2 u 53. minuti, tri minute kasnije izjednačio je Hyun Soo-Jang ,a već u 60. novi penal za PSG realizovao je Kylian Mbappe.

Ronaldo je zamijenjen u 61. minuti, a Messi tri minute poslije. Susret je okončan rezultatom 5:4 za francuskog prvaka.