Skrivio gol zbog kojeg bi Arsenal mogao ostati bez titule: Izašao iz igre i rasplakao se kao malo dijete

Arsenal je u nedjelju na Anfieldu u derbiju 30. kola Premier lige imao 2:0, ali je na kraju u dramatičnoj završnici ostao bez dva važna boda u borbi za naslov prvaka.

Završilo je 2:2. Strijelci za Topnike su bili Martinelli u 8. i Jesus u 28. minuti. Salah je za domaćina zabio u 42., a Firmino u 87. minuti. Arsenal sad ima šest bodova prednosti u odnosu na City, koji ima utakmicu manje.

Arsenal je dominirao u derbiju na početku utakmice i vrlo brzo je stigao do dva gola prednosti, a onda je jednostavno prestao igrati. Topnici su tri minute prije kraja imali sva tri boda, a onda je Alexander-Arnold nasamario Zinčenka koji je katastrofalno reagirao i Firmino je zabio gol za 2:2.

Arteta je odmah izveo iz igre Ukrajinca koji se poput malog djeteta rasplakao na klupi za rezerve, svjestan da bi ovaj kiks mogao na kraju koštati Arsenal titule prvaka.