Scena kakva se ne pamti: Čitav stadion u Parizu se hvatao za glavu šta Kylian Mbappe radi usred akcije

Kylian Mbappe prestao je trčati tokom jednog kontranapada Paris Saint-Germaina u subotnjoj pobjedi nad Montpellierom od 5-2, a navijači su bijesni.

Šampion Ligue 1 započeo je kampanju sa dvije od dvije pobjede pod novim menadžerom Christopheom Galtierom, postigavši ​​10 golova.

Mbappe je otvorio svoj konto za sezonu u drugom poluvremenu, ali je imao mnogo problema u prvom.

Odbranjen mu penal pri rezultatu 0-0, a neposredno prije poluvremena razbjesnio je navijače kada je PSG imao sjajnu priliku da povede 3-0.

Vezni igrač PSG-a Vitinha izveo je loptu i imao opciju dodavanja do Mbappea s lijeve strane ili Lionela Messija s desne strane.

Vitinha je odlučio dati loptu Messiju, koji je vidio kako je Mbappe digao ruke u zrak i usporio.

23-godišnjak je hodao okolo dok je PSG nastavljao da napada.

Achraf Hakimi je na kraju šutirao pored gola, ali je bilo jasno da je bilo prostora za krilnog igrača na suprotnom boku.

Snimak incidenta brzo je postao viralan na društvenim mrežama, a pristalice su razočarane Mbappeovim stavom.