Ronaldo provocirao češkog golmana i izazvao razočarenje navijača: "Nema stila ni srama" (VIDEO)

Fudbaleri Portugala namučili su se protiv Češke u prvom kolu Evropskog prvenstva i slavili 2:1.

Portugal

Mladi Francisco Conceicao u drugoj minuti sudijske nadoknade pogodio je za zasluženu na kraju pobjedu tima Roberta Martineza, ali nakon toga najveća zvijezda Portugala Cristiano Ronaldo napravio je nesportski potez.

Slavni Portugalcac i član Al Nassra slavio je gol sa stisnutom šakom i gestikulacijom prema češkom golmanu Jindrichu Staneku, dok je protivnički golman bio bijesan što su Česi primili gol u posljednjim minutama.

Ronaldovo slavlje gola tako što se ruga suparnicima izazvalo je ogorčenje ljubitelja nogometa na društvenim mrežama. Ovo su neki od komentara na njegove nesportske poteze: