Ronaldo pogodio u pobjedi Manchester Uniteda

Hrvatski trener na klupi moldavskog Sheriffa Stjepan Tomas nije uspio kreirati senzaciju u Europskoj ligi protiv Manchester Uniteda. Gosti su slavili 2:0.

DUMITRU DORU
/EPA

Nakon što je u prvom kolu grupe E Europske lige Šerif u gostima svladao Omoniju 3:0, poražen je od Manchester Uniteda 2:0. U susretu odigranom u Kišinjevu engleski premierligaš slavio je golovima Sancha u 17. minuti i Ronalda iz penala u 39. Prva je to pobjeda Uniteda u grupi nakon što je u prvom kolu izgubio od Real Sociedada.

U drugom dvoboju te grupe Sociedad je kod kuće pobijedio Omoniju 2:1. Španci imaju maksimalnih šest bodova, United i Šerif po tri, a Omonia ni jedan.

U grupi F vidjeli smo dvije uvjerljive pobjede. Feyenoord je pregazio Sturm 6:0, a Midtjylland s 5:1 Lazio. Za sastav Sturma Jusuf Gazibegović je odigrao 90 minuta. U poretku je sve izjednačeno, sve četiri momčadi imaju po tri boda.

U grupi G Olympiacos je kod kuće izgubio od Freiburga 3:0. U istoj je grupi Qarabag također 3:0 kod kuće bio bolji od Nantesa. Freiburg je jedini stopostotan sa šest bodova, Qarabag i Nantes imaju po tri, a Grci su još na nuli.

Crvena zvezda ostaje na nula bodova nakon poraza u grupi H od Trabzonspora u gostima 2:1, a u toj skupini Ferencvaros je u Kneževini iznenadio Monaco 1:0. Muhamed Bešić je za mađarski tim odigrao 70 minuta. Mađari su na šest bodova, a Monaco i Trabzonspor na po tri, piše Sportklub.