Ronaldo odigrao poluvrijeme, pa otišao s Old Trafforda za vrijeme utakmice

Cristiano Ronaldo odigrao je prvu utakmicu ove sezone pod oblakom želje da napusti klub s Old Trafforda.

Manchester United je na Old Traffordu odigrao posljednju pripremnu utakmicu pred početak nove sezone Premier lige, a napokon je nastupio i Cristiano Ronaldo, piše N1.

No, Portugalac nije oduševio protiv Rayo Vallecana te je bio jedini igrač kojeg je trener Erik ten Hag zamijenio već na poluvremenu. Ronaldo je odlično prihvaćen od navijača koji žele njegov ostanak, međutim Portugalčeva želja da napusti ekipu je veća nego ikad, pokazao je to i činjenicom da je stadion napustio prije završetka utakmice što su uslikali svjedoci. Ronaldo je nakon takvog poteza žestoko kritikovan od strane pratitelja kluba.

Manchester United je protiv španskog prvoligaša odigrao tek 1:1, domaći su poveli preko Dialla u 48. minuti, a izjednačio je Garcia deset minuta kasnije.

United novu sezonu Premier lige otvara u nedjelju protiv Brightona.