Pogledajte potez kola Anela Ahmedhodžića: Ovo se ne može opisati riječima

Fudbaleri Sheffield Uniteda u okviru 24. kola engleskog Championshipa danas su na svom terenu rezultatom 3:1 pobijedili Coventry.

Golom McAttea u 35. minuti susreta Sheffield United poveo je rezultatom 1:0, što je bio i ishod prvog poluvremena.

U 52. minuti Clark je postigao gol za 2:0, da bi Doyle u 71. minuti povisio na 3:0.

Gyokeres je u 75. minuti smanjio na 3:1, a domaći tim je u 77. minuti ostao sa igračem manje u polju nakon što je Egan dobio crveni karton.

Reprezentativac BiH Anel Ahmedhodžić za Sheffield je odigrao cijeli susret, a u prvom poluvremenu imao je fenomenalan start zbog kojeg ga porede sa Sergijom Ramosom.

Sheffield je na drugom mjestu na tabeli sa 47 bodova, koliko ima i lider Burnley. Na trećem mjestu je Blackburn sa 39 bodova.